O nás

1990

Firma

Firma začala činnosť 10.09.1990, ako prvá súkromná predajňa na území mesta Stará Ľubovňa, so zameraním na predaj elektroniky a hlavne satelitnej techniky. Neskôr sme služby rozšírili o inštalácie elektroniky, servis elektroniky a autoprogram.
1997

Autoprogram

Autoprogram znamenal inštaláciu autorádií, reproduktorov, autoalarmov, imobilizérov, NMT mobilných telefónov, rôznych doplnkov a autotuning. Objem prác autoprogramu nás profesne presmeroval a od r. 1997 sme sa po prenajatí priestorov autoservisu stali predajcami značky Škoda, kde sme pokračovali v začatej ceste „iného pohľadu" na autá a pokračovali v tuningu vozidiel značky Škoda, čo motoristická verejnosť mohla vidieť na autosalónoch v Nitre, či už na stánku Pioneer, alebo mnohokrát na stánku Škoda.
2001

Za svoju činnosť

Za svoju činnosť sme boli mnohokrát ocenení a dokonca sme v r. 2001 získali titul najlepší predajca značky Škoda na Slovensku, ktorý sme si boli prevziať na celosvetovom stretnutí najlepších predajcov vo Fínsku, za polárnym kruhom.
2003

Naďalej sme

Naďalej sme sa naplno venovali autám a po odkúpení, dobudovaní a rozšírení priestorov a kapacít sme v r. 2003 začali s úplnou prestavbou firmy a vybudovali sme „Showroom concept ŠKODA" s výstavnou plochou 400 m2 , ktorý bol v čase vzniku najväčší na Slovensku.
2003

Veľký dôraz

Veľký dôraz sme vždy kládli na servisnú techniku a diagnostiku v čase vzniku sme boli najlepšie vybavený servis na Slovensku technikou a diagnostikou BOSCH a dodnes už po mnohopočetnej obnove a obmene servisných zariadení sme vybavení na najvyššej možnej technologickej úrovni. Spomeniem napr. 3D kamerovú geometriu, testovaciu linku na geometriu, brzdy na tlmiče, diagnostické prístroje, špeciálny bezdemontážny sústruh na brzdové kotúče, dve lakovacie kabíny na vodou riediteľné farby, karosárske pracoviská s rovnacími stolicami, pneuservis s laserovým navádzaním, autoumyvárku, odťahovú službu, náhradné vozidlá, non-stop servis,...atď. Bolo by toho veľa.
2007

Sme navrhli

V roku 2007 sme navrhli architektonickú štúdiu na autosalón s rozlohou 500 m2 s využitím a rozšírením existujúcich plôch. Keďže rok 2008 sa niesol v znamení krízy, odložili sme investičný zámer na neskôr a začali sme sa venovať „šrotovnému".
2009 - 2011

Po stabilizácii situácie

Po stabilizácii situácie sme v r. 2009 začali pripravovať stavbu a vyberať vhodné značky. Prelomový bol rok 2010 keď sme začali spoluprácu so značkami Renault a Dacia a taktiež začala výstavba autosalónu, ktorý sme dokončili v novom duchu RENAULT-AIR v lete 2011 a od 15.8 sme privítali prvých zákazníkov.
2014

Rok 2014 pre nás priniesol

Rok 2014 pre nás priniesol novú výzvu v meste Bardejov, kde sme po prerobení prenajatých priestorov umiestnili značky RENAULT a Dacia vrátane servisnej činnosti.
2019

Po 5. rokoch

Po 5. rokoch pôsobenia v meste Bardejov sme sa rozhodli našu činnosť rozšíriť a posilniť, a to v nových priestoroch vrátane lakovne.
2019

August roku 2019

August roku 2019 pre nás znamenal otvorenie nových priestorov
Dnes

Dnes už predávame

Dnes už predávame a servisujeme 3 značky v dvoch okresných mestách, čo je pre nás výzva a zároveň záväzok.
Dnes

Veríme, že naše dlhoročné

Veríme, že naše dlhoročné skúsenosti v autobiznise budú prínosom pre spokojných klientov v širokom okolí.
Dnes

Ľubomír Dlugolinský

Majiteľ firmy